Adam Štrunc

Adam je motivační speaker, zakladatel startupu StubChaser bojujícího s nedopalky v ulicích českých měst a autor knihy Poknikání z lavice a Hacknutý seberozvoj zaměřených na studenty.

S Adamem jsme konzultovali právě jeho poslední knihu Hackni seberozvoj. Zaměřili jsme se na tón vhodný pro cílovku knihy a na ekonomičnost vyjádření. Vytipováním klíčových slov jednotlivých odstavců jsme zmapovali probíráná témata a pak jsem se zaměřili na jejich stažení do pádnější a kratší formy. Kniha změnami nabrala na svižnosti a autentičnosti, dvou kritériích pro úspěch jakéhokoli textu.

„Martin mi při konzultacích mé nové knihy vždy přesně ukázal silné stránky textu a problematická místa. A hned potom mi dal přesný návod, co mám v příští chvíli udělat. Je z něj cítit, že jeho prioritou je pomoct a posunout můj projekt. Jeho přístup mě samotného inspiruje dávat do toho to nejlepší a nesmířit se s průměrným.“

Adam Štrunc
autor knih o seberozvoji, motivační speaker

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.