FID Avionics

Fid Avionics je softwarové a hardwarové řešení pro sledování a údržbu letadlového parku aeroklubů a leteckých škol. Systém je navržen a vyráběn v Česku a je nepostradatelným pomocníkem desítek klientů po celé Střední Evropě. Za projektem stojí Ing. Jiří Mlejnek, který se vývojem leteckých trackovacích zařízení zabývá už od vysoké školy.

Jak popsat komplexní řešení, které pomáhá hned několika profesím zároveň? Názornou ukázkou. V sekci „Celé letiště na jednom monitoru“, jsem formou mini-příběhů ukázal konkrétní přínos pro profesi dispečera, provozovatele letadla, instruktora pilotní školy a leteckého mechanika.

O přehlednost a reprezentativnost webu se zasloužil zkušený webový designér Filip Košnar (https://www.kosnardesign.cz/).

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.