Inventi

Inventi je inovativní technologická společnost, která svým klientům dodává jednotlivé IT vývojáře a celé produkční týmy.
Budoucnost vidí ve vývoji svých digitálních produktů a v lidech. Spokojenost jednotlivých zaměstnanců je v Inventi na prvním místě.

Motto společnosti “It’s about the people” hovoří za vše. Každý invenťák má možnost růst svou cestou. Když už mu jeho aktuální pozice nedává smysl, může si v rámci Inventi vyzkoušet jakoukoli jinou. Inventi je přístav pro dobré lidi. A pro mě to byla nevysychající studnice obsahu pro nově vznikající stránky. Stačilo v Inventi strávit pár dní a měl jsem víc příběhů, než jsem mohl na stránkách použít.

Do projektu jsem naskočil jako copywriter, a končil jako copywriter/ UXák. S nadanou inventí grafičkou Verčou Dýškovou jsme od základu přetvořili původní návrh a dali mu podobu, která odráží duši Inventi – na nic si nehrajeme, ceníme si otevřených lidí, kteří chtějí růst s námi.

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.