Marketingové konzultace

Specializuji se na konzultace 1-na-1 pro marketéry a sebe-promotéry.

Hodí se když:

Propagujete svůj projekt

Často píšete reklamní texty a vstávají vám z toho vlasy na hlavě​

Chcete udělat skok vpřed v obsahovém marketingu

Chcete juniorního copywritera rychle dostat do hry

Učím marketéry a volnonožce psát texty, které chytnou a nepustí. Vytvořit poutavý příběh na sociální sítě a blog. Učím přemýšlet o brand identitě a osobní propagaci. V rámci školení jeden na jednoho vysvětluji základní i pokročilé metody obsahového marketingu. Na reálných zadáních ukazuji tipy a triky, které pomáhají jasně vyjádřit myšlenku a udržet texty konzistentní a nezbláznit se u toho.

Případové studie

Pavel Ovesný

Pavel Ovesný

Pavel je uznávaný lektor veganského vaření a průkopník svobodného podnikání. Podnikatelské konzultace, příhodně nazvané Lesa pán, poskytuje neobvyklou formou – při procházce v přírodě. Vede

ZOBRAZIT

Jirka Martišek

Jirka stojí za řadou úspěšných projektů, založil doucka.cz, provozuje psanihrave.cz a v posledních několika letech se specializuje na NLP koučování. Právě s jeho online prezentací

ZOBRAZIT
Pavel Filip

Pavel Filip

Pavel je hlavní organizátorem seberozvojových konferencí pro studenty Rise&Shine. Společně s několika dalšími kouči aktuálně startuje nový projekt EnterZone.

ZOBRAZIT

Adam Štrunc

Adam je motivační speaker, zakladatel startupu StubChaser bojujícího s nedopalky v ulicích českých měst a autor knihy Poknikání z lavice a Hacknutý seberozvoj zaměřených na studenty.

ZOBRAZIT

Ceník

  • Individuální konzultace 1 400/h
  • Balík 5 hodin konzultací 5 000 Kč
  • Skupinové školení od 6 000 Kč

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.