Nubeo

Hrdinové biometrií, které byste na ulici přehlédli.

Nubeo tvoří devět technologických vizionářů a jeden zlatý retrívr. V tak kompaktním týmu nasazují biometrické podpisové technologie do největších českých bank a pojišťoven. Digitalizují interní procesy progresivních společností. Začínali pod názvem DesignPlus a tehdy jim ještě klienti se smíchem přezdívali Vizionáři z garáže. A právě tihle Hrdinové biometrií byli vůbec první vývojařské studio, které už v roce 2009 úspěšně nasadilo v Česku biometrické řešení do GE Moneybank.

Mým prvním úkolem bylo vytvořit identitu Nubea – neohroženého malého týmu technologických šamanů, který každodenně stojí proti pracovním výzvám i daleko větší konkurenci. Pro lepší názornost si pomáhám brand-personou, charakter vytvářené značky vztáhnu na historickou, mýtickou nebo popkulturní postavu. Pro Nubeo jsem zvolil postavu Davida, stojícího proti obru Goliáši. David vyhrává díky vizi a odvaze, stejně jako Nubeo. Motto Courage to innovate komunikuje světu: Pohneme s vašimi zastaralými procesy, a týmu: Nepolevíme, vždy budeme na špicci vývoje našeho oboru.

A jelikož jsou kluci zakladatelé vtipálci, mohl brand-manuál vypadat následovně:

S takto nastavenou identitou se už copy na stránky psalo samo. we stand for biometricswe make paper documents disappear. what is your super-power? je brand-identita neohroženého Davida použitá v praxi. Přesvědčte se sami na nubeo.eu.

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.