Online copywriting

Specializuji se na prezentační texty na webové stránky.
Hodí se, když:

Potřebujete poutavě prezentovat svou službu

Hledáte nové prodejní argumenty

Chcete představit firemní kulturu

Nevíte si rady se strukturou stránek

Vytvářím kreativní představení vaší společnosti. Hledám unikátní prodejní argumenty, které vás odliší od konkurence. Účinek textů optimalizuji na základě předběžného a průběžného uživatelského průzkumu. Vytvářím návrhy rozložení stránek, které slouží jako podklad pro grafiky.

Případové studie

FID Avionics

Fid Avionics je softwarové a hardwarové řešení pro sledování a údržbu letadlového parku aeroklubů a leteckých škol. Systém je navržen a vyráběn v Česku a

ZOBRAZIT

Ladislav Kasal

Ladislav Kasal je finanční poradce, který svému povolání dělá čest – férový, chápavý, trpělivě vysvětlující, s širokými znalostmi z investičního a finančního světa. Textování jeho

ZOBRAZIT

Inventi

Inventi je inovativní technologická společnost, která svým klientům dodává jednotlivé IT vývojáře a celé produkční týmy.Budoucnost vidí ve vývoji svých digitálních produktů a v lidech.

ZOBRAZIT

Ceník

  • Jednostránkový web od 10 000 Kč
  • Další podstránky od 4 000 Kč
  • Návrh struktury stránek od 3 000 Kč

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.