Pavel Filip

Pavel je hlavní organizátorem seberozvojových konferencí pro studenty Rise&Shine. Společně s několika dalšími kouči aktuálně startuje nový projekt EnterZone.

V sérii konzultací jsme se zaměřili na online marketing kolem konferencí Rise&Shine. Společně s jeho týmem jsme se zaměřili na to, jak fanouškům pomáhat obsahem a vytvářet příspěvky, které jsou zajímavé a neminou cíl. Představil jsem jim koncepty Servant Seller, A co jako? filtr a další.

O marketingu jsem nikdy neslyšel ani polovinu toho, co nám Martin za pár hodin řekl. Jeho mentoring nám jasně ukázal přesně ty postupy, které jsem si potřebovali osvojit. Při konzultacích jsme společně vytvořili velice svěží facebookovou propagaci pro naši další konferenci. Naučil jsem se konkrétní způsob jak napsat poutavý příspěvek. Určitě doporučuji!

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.