Ukázky práce

Vytvářím vizi a obsah progresivních online značek. Měním pohled na marketing technologických firem, startupů a volnonožců. Vytvářím trojrozměrné online značky, se kterými je radost pracovat.

Specializuji se na brand identity online značek.

Vytvářím:

Vybrané projekty

Nubeo

Nubeo tvoří devět technologických vizionářů a jeden zlatý retrívr. V tak kompaktním týmu nasazují biometrické podpisové technologie do největších českých bank a pojišťoven.

ZOBRAZIT

Maaad Bounce

Nebuď vykalenej, pojď si zaskáááákat! Všichni známe Spartan Race, Color Run, možná ještě Běh pro Světlušku. Ale znáte závod, kde nejde o sportovní výkon, ale

ZOBRAZIT

Specializuji se na konzultace 1-na-1 pro marketéry a volnonožce. 

Učím marketéry a volnonožce psát texty, které chytnou a nepustí. Vytvořit poutavý příběh na sociální sítě a blog. Učím přemýšlet o brand identitě a osobní propagaci. V rámci školení jeden na jednoho vysvětluji základní i pokročilé metody obsahového marketingu. Na reálných zadáních ukazuji tipy a triky, které pomáhají jasně vyjádřit myšlenku a udržet texty konzistentní a nezbláznit se u toho.

Vybrané projekty

Pavel Ovesný

Pavel Ovesný

Pavel je uznávaný lektor veganského vaření a průkopník svobodného podnikání. Podnikatelské konzultace, příhodně nazvané Lesa pán, poskytuje neobvyklou formou – při procházce v přírodě. Vede

ZOBRAZIT

Jirka Martišek

Jirka stojí za řadou úspěšných projektů, založil doucka.cz, provozuje psanihrave.cz a v posledních několika letech se specializuje na NLP koučování. Právě s jeho online prezentací

ZOBRAZIT
Pavel Filip

Pavel Filip

Pavel je hlavní organizátorem seberozvojových konferencí pro studenty Rise&Shine. Společně s několika dalšími kouči aktuálně startuje nový projekt EnterZone.

ZOBRAZIT

Adam Štrunc

Adam je motivační speaker, zakladatel startupu StubChaser bojujícího s nedopalky v ulicích českých měst a autor knihy Poknikání z lavice a Hacknutý seberozvoj zaměřených na studenty.

ZOBRAZIT

Online copywriting

Specializuji se na prezentační texty na webové stránky.

Vytvářím:

Vybrané projekty

FID Avionics

Fid Avionics je softwarové a hardwarové řešení pro sledování a údržbu letadlového parku aeroklubů a leteckých škol. Systém je navržen a vyráběn v Česku a

ZOBRAZIT

Ladislav Kasal

Ladislav Kasal je finanční poradce, který svému povolání dělá čest – férový, chápavý, trpělivě vysvětlující, s širokými znalostmi z investičního a finančního světa. Textování jeho

ZOBRAZIT

Inventi

Inventi je inovativní technologická společnost, která svým klientům dodává jednotlivé IT vývojáře a celé produkční týmy.Budoucnost vidí ve vývoji svých digitálních produktů a v lidech.

ZOBRAZIT

Vypravěč, konzultant, lektor

Prodávám jen služby, které bych si sám koupil. Vyznávám etický marketing. Budování vztahu se zákazníkem. Dělání práce, která má smysl. 

Někdy v budoucnu začnu psát blog o Slow marketingu, minimalistickém přístupu, se kterým nepotřebujete předražené nástroje a složité marketingové strategie. 

Martin Skřivánek, obsahový stratég

Nezávazná poptávka

Níže najdete několik základních otázek, na které bych se vás zeptal hned při prvním telefonátu. Vyplněním dotazníku uspíšíte začátek práce o týden.


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem vytvoření individuální nezávazné nabídky.